KPKM: KolaNaukowe / KolaNaukowe

Studenckie Koła Naukowe


Studenckie Koło Naukowe Modelowania Konstrukcji Maszyn


Nr rejestru: RD-55/2000

Tematyka prac i działalność SKN:

Słowa kluczowe: bolid, pojazd elektryczny, CAD, projektowanie i konstruowanie, modele autogenerujące

Opiekun Koła: dr hab. inż. Wojciech Skarka, prof. nzw. Pol. Śl., wojciech.skarka@polsl.pl

Osoba kontaktowa: dr hab. inż. Wojciech Skarka, prof. nzw. Pol. Śl., wojciech.skarka@polsl.pl

WWW: http://www.mkm.polsl.pl/

Powrót do początku strony


Studenckie Koło Naukowe „Zastosowań Metod Sztucznej Inteligencji AI-METH”


Nr rejestru: RD-106/2005/2006

Tematyka prac i działalność SKN:

Słowa kluczowe: mobilne roboty do walk, roboty autonomiczne, CAD, systemy sterowania

Opiekun Koła: prof. dr hab. Wojciech Moczulski, wojciech.moczulski@polsl.pl, dr inż. Wawrzyniec Panfil, wawrzyniec.panfil@polsl.pl, dr inż. Piotr Przystałka, piotr.przystalka@polsl.pl,

Osoba kontaktowa: prof. dr hab. Wojciech Moczulski, wojciech.moczulski@polsl.pl, dr inż. Wawrzyniec Panfil, wawrzyniec.panfil@polsl.pl, dr inż. Piotr Przystałka, piotr.przystalka@polsl.pl,

WWW: http://knzmsi.polsl.pl/

Powrót do początku strony


Studenckie Koło Naukowe „Projektowania i konstruowania innowacyjnych obiektów technicznych”


Nr rejestru: RD-176/2011/2012

Tematyka prac i działalność SKN:

Słowa kluczowe: inżynieria odwrotna, projektowanie i konstruowanie, pojazdy osobowe

Opiekun Koła: dr inż. Krzysztof Psiuk, krzysztof.psiuk@polsl.pl

Osoba kontaktowa: dr inż. Krzysztof Psiuk, krzysztof.psiuk@polsl.pl

Inne:

Powrót do początku strony


Studenckie Koło Naukowe Zastosowań Metod Fraktalnych w Mechanice


Nr rejestru: RD-184/2012/2013

Tematyka prac i działalność SKN:

Słowa kluczowe: fraktale, mechanika, teoria chaosu

Opiekun Koła: dr hab. inż. Andrzej Katunin, andrzej.katunin@polsl.pl

Osoba kontaktowa: dr hab. inż. Andrzej Katunin, andrzej.katunin@polsl.pl

WWW: http://www.facebook.com/pages/SKN-Zastosowań-Metod-Fraktalnych-w-Mechanice/618335844848418

Powrót do początku strony




Opiekun strony: dr inż. Marcin Januszka (e-mail: marcin.januszka@polsl.pl )

Odebrano ze strony https://kpkm.polsl.pl/index.php?n=KolaNaukowe.KolaNaukowe
Data wydruku: 2022-05-26 02:06:31